O nás

V and we talk jsme na misi spojovat lidi skrze sílu rozhovorů. Naše konverzační hry si oblíbily, páry, rodiny, přátelé, ale i kolegové v práci, je to osvěžující způsob, kterým se můžeme propojovat ve světě, ve kterém se často cítíme osaměle.

Vlajkový produkt, Mluvme Spolu, je karetní hra, která podněcuje hodnotné konverzace a přivádí k otevřené komunikaci. Není to jen hra, je to odrazový můstek pro vzájemný růst a pochopení.

Pro rodiny s dětmi, máme Mluvme Spolu Kids, která Vás příjemným způsobem přiměje začít významné rozhovory se svými dětmi a pobízí k otevřené komunikaci. Skrze zábavné a poutavé podněty se rodiny sbližují a vyjadřují vlastní jedinečnost a vytvářejí společné vzpomínky.

Věříme, že právě konverzace jsou schopny překlenout vzájemné odlišnosti a najít společné téma, hojit staré rány a inspirovat ke změně. Jsme tu, abychom bourali zajeté normy a vy jste vystupovali v rámci rozhovorů ze své komfortní zóny. Je čas se oprostit od monotónních konverzaci a ponořit se hlouběji do opravdových lidských propojení.

Lidé, kteří stojí za značkou

Seznamte se!
operační tým

Linda

stará se o hladký průběh každého dne.
zakladatel

Inez

vytváří nové produkty.
ecommerce

Andras

pracuje každý den na tom, aby i online šlo vše tak, jak má.